Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту 

КП «Лисичанськтепломережа» lts.lg.ua (далі - «Сайт»).


1. Загальні умови:


1.1. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.


1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач вважається приєднаним до цієї Угоди.


1.3. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу після закінчення 3 (Трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.


2. Зобов'язання Користувача:


2.1.1. Користувач дає згоду адміністрації сайту на зберігання його персональних даних, які він вносить при реєстрації на даному сайті (ПІБ, email, телефон, тощо).


2.1.2. Користувач погоджується з тим, що даний сайт надає виключно сервіс доступу до його даних в КП «Лисичанськтепломережа» і з будь-якими роз'ясненнями та питаннями по нарахуваннях і платежах за теплоенергію, а також з питань використання його персональних (особистих) даних він повинен звертатися виключно в КП «Лисичанськтепломережа» за адресою м. Лисичанськ, вул. Тепла буд.17.


2.1.3. Користувач попереджений і не заперечує, що дозвіл на доступ до його даних дає адміністратор КП «Лисичанськтепломережа» на підставі зазначених користувачем даних, при цьому в разі обґрунтованих сумнівів у вказаних користувачем даних, адміністратор КП «Лисичанськтепломережа» може відхилити заявку на обслуговування користувача на даному сайті.


2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують законодавство України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів сайту.


2.2. Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається (стаття 424 Цивільного Кодексу України). Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладання ліцензійних договорів (отримання ліцензій) від правовласників.


2.3. При цитуванні матеріалів сайту, включаючи твори авторські права яких охороняються, посилання на Сайт обов'язкове.


2.4. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.


2.5. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має яких-небудь зобов'язань в зв'язку з такою рекламою.


3. Інші умови:


3.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.


3.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Адміністрацією Сайту агентських відносин, товариських відносин, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.


3.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або тим, що не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.


3.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.